♥нєρѕι ƒαη sιтєѕι&#

HoŞgElDiNiZ

AnasayfaPortalliGaleriKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

szinde bir grubunuz varmı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ebru and gülçin66
♥SiTeNiN ßiRijiK MoDu..xD
♥SiTeNiN ßiRijiK MoDu..xD

MesajKonu: szinde bir grubunuz varmı   29/1/2008, 22:17

BİZİM VARDI AHH AHH BİRSÜRÜ ŞARKI BESTELEMİŞTİKK 4 KIZDIK CEREN BÜŞRE MERVE VE EBRU YANİ BEN CEREN GİTAR ÇALIYODU VE BATERİ MERVEDE GİTAR BÜŞRADA KEMAN ÇALIYODUU BELKİ DİYCEKSİİNİZ BİRAS DAHA AT DİYE GERÇEKTEN YALAN DEİL BEN YALANI SEWMEM HATTA MÜZİK HOCAMIZ VE MÜDÜR YARDIMCIMIZ BİZİ TELEVİZYONADA ÇIKARTICAKTI AMA SON SINIF OLDUĞUMUZ İÇİN BİZ İSTEMEDİK HATTA BİZİM MÜZİKCİ SEZEN AKSUNUN AJDA PEKKENIN ARKASINDA ÇALIMIŞ ADAM ÜNİVERSİTEDE MÜZİK BÖLÜMÜNDEYKEN GÜZEL SANATLARDA KUTSİ EN YAKIN ARKADAŞIYMIŞ ÖZKAN HOCA HATTAA ÇOK İİYDİ
Kullanıcı profilini gör
yasemin_yürük
♥YéNi Uyé..xD
♥YéNi Uyé..xD

MesajKonu: Geri: szinde bir grubunuz varmı   10/2/2008, 13:40

BİZİM GRUBUMUZ VARDI HEPSİ GRUBU KÜBRA BEN ESİN BURCU ÖZELLİKLERİMİZDE TIPA TIP HEPSİYİ ANDIRIYORDU.DNASLARIMIZI KENDİMİZ BULUYODUK.İLK DEFA BİR YERDE SAHNE ALICAKTIK SONRA SAHNE ALICAĞIMIZ GÜN GELDİ HERKES BİZİ ÇOK BEĞENDİ HEP TUTULDUK SONRA OTURDUĞUMUZ ŞERİM KANALINA GİTTİ KANAL G YE ORDADA OYNADIK MAHALLEYE GİTTİĞİMİZDE HERKES BİZİ ALKIŞLADI ÇOK UTANDIK AMA ÇOK DA TUTULDUK Smile GERÇEKTEN DOĞRUYU SÖYLÜYORUM YALAN EN NEFRET ETTİĞİM ŞEYDİR BENİM İSTERSENİZ İNANIN İSTERSENİZ İNANMAYIN O SİZE KALMIŞ AMA GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL GÜNLERDİ
Kullanıcı profilini gör
CaRameL_
♥EréN İçiN ÖLéN ADmüN...{ŞeVVaL}..xD
♥EréN İçiN ÖLéN ADmüN...{ŞeVVaL}..xD

MesajKonu: Geri: szinde bir grubunuz varmı   18/2/2008, 08:48

bizim hala grubumuz var hepsi grubu eren:ben gülçin:beyza cemre:nur yoshy is dilara idi sitelerimiz var yarısmaya katıldık birinci oldukonun haricinde ugur mumcuda sahne aldık okulda butun sınıfları dolaştık dans ettik butun herkez hayran kaldı inanmazsanız grup arkilerime anneme babama abimlere sorun yalan soylemem hemde asla Evil or Very Mad

EREN BENİM HERSEYİM O BENİM TEK YASAMKAYNAGIM!

erenim... & fenerim... & gülçinim...
Kullanıcı profilini gör http://hepsicikizlarimiz.gogoo.us
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: szinde bir grubunuz varmı   1/8/2008, 13:43

bisimde vardı kübra hilal ezgi ve beeen ama sonra ezgiler taşındı ve dağıldıkk

szinde bir grubunuz varmı
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» şu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz ala boz başlıklı pis porsuk vol.2